Kreditas įmonėms

Su verslo klientams skirta Lėkštė.lt paskyra jūs galite užsisakyti maisto įmonės pietums, susitikimams, vakarėliams ir kitiems renginiams.


Kodėl verta turėti įmonės paskyrą su kredito sąskaita?

  • Taupysite laiką ir pinigus. Su lėkštė.lt verslo įmonėms skirta kredito sąskaita visą mėnesį valgykite į valias ir mokėkite tik kartą per mėnesį. Taip taupysite ne tik laiką, bet ir sumažinsite išlaidas pavedimams, sąskaitų tvarkymui.
  • Gausite kokybišką aptarnavimą. Mūsų maisto ekspertai Jus visada mielai pakonsultuos ir patars, kad užsakytas maistas geriausiai atitiktų Jūsų poreikius.
  • Didelis pasirinkimas. Galėsite mėgautis patiekalais iš daugiau nei 90 restoranų.

Kaip įmonei gauti lėkštė.lt sistemoje paskyrą su kredito sąskaita?

Užpildykite registracijos formą čia, pasirinkę skiltį "Juridinis asmuo". Taip pat pažymėkite varnelę "Noriu gauti lėkštė.lt kreditą įmonėms".

Kai užsiregistruosite, mes per 2 darbo dienas nurodytu el. paštu Jums atsiųsime sutartį, kurią pasirašę galėsite iškart pradėti naudotis verslo klientams teikiamomis privilegijomis.

Jeigu turite klausimų dėl kredito sąskaitos sukūrimo, rašykite mums:pagalba@lekste.lt

Mes jau dirbame su šiomis įmonėmis:

      

     


Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, norėdami pateikti suasmenintus pasiūlymus bei dominantį turinį, o socialiniuose tinkluose kalbėti apie tai, kas iš tikrųjų Tau patinka. Daugiau sužinok čia