Apie mus

Lėkštė.lt - viena didžiausių maisto užsakymo internetu platformų Lietuvoje, jungianti daugiau nei 100 restoranų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Įmonės paslaugomis jau yra pasinaudoję daugiau nei 100 000 šalies gyventojų, kurie įvertino restoranų atrankos, maisto pristatymo bei klientų aptarnavimo kokybę. Užsisakydami per Lėkštė.lt jūs taupote ne tik pinigus, bet ir laiką.

Juridinių asmenų registre įmonė registruota UAB "Maistas į namus" vardu. Įmonė įkurta 2012 metų lapkričio mėnesį bendradarbiaujant su partneriais iš Danijos "Takeout Group ApS" (www.takeout.dk) veikiančiais jau nuo 2001 metų ir tiekiančiais maisto į namus išvežiojimo paslaugą savo šalyje.

 

Įmonė siekia

Mūsų pagrindinis tikslas – pristatyti džiaugsmą. Siekiame pateikti kuo platesnį asortimentą patiekalų iš jūsų mėgstamiausių restoranų. Visa tai pristatatome laiku bei leidžiame už maistą apmokėti patogiausiu būdu. Tai viskas, ko reikia jūsų šypsenai.

Socialinė veikla

Prieš pat Kalėdas Lėkštė.lt aplankė daugiavaikes, į Socialinės paramos centro sąrašus įtrauktas šeimas su picomis bei gėrimais. Plačiau apie tai: Delfi

2015-aisiais Lėkštė.lt pradėjo bendradarbiauti su organizacija "Gelbėkit vaikus". Kartu su mūsų restoranais, organizuojame gimtadieninius vakarėlius Vaikų dienos centrą lankantiems jauniesiems ateities pasaulio herojams!

Pasiekimai

2012-ųjų metų nacionaliniame konkurse "Verslauk" laimėta antroji vieta.

2014m. Lėkštė.lt pripažinta geriausia elektroninės komercijos paslauga prestižiniuose "LOGIN'14" apdovanojimuose.


We use cookies to provide you with a better service. Carry on browsing if you're happy with this, or find out how to manage here.